Zabudowy samochodów ciężarowych i dostawczych

Zabudowy samochodowe

Logo Konar - producenta przyczep i naczep

Doświadczone biuro konstrukcyjne pozwala na projektowanie zabudów samochodowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

Gama naszych produktów ma zastosowanie w transporcie międzynarodowym, sektorze budowlanym oraz energetycznym, komunalnym, transporcie zwierząt, a także w sektorze rolniczym.

Zabudowy aut dostawczych i ciężarowych

Zabudowy samochodów ciężarowych oraz samochodów dostawczych firma KONAR wykonuje od samego początku swojej działalności. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na kreatywne i indywidualne podejście do każdego projektu. Nasze zabudowy cechują się elastycznością dostosowania do oczekiwań klienta poprzez zastosowanie wysoko wytrzymałościowej konstrukcji skrzyni oraz zastosowaniem praktycznych rozwiązań do potrzeb klienta.

Nasze zabudowy wyróżniają się na rynku poprzez zastosowanie dodatkowego wyposażenia jakim może być zastosowanie trapu przejazdowego, podnośnika hydraulicznego do przewozu samochodów, podestu załadowczego, stacji dokującej do wózka widłowego, najazdów i rampy hydraulicznej.

Podstawowa zabudowa to plandeka zapinana w standardzie – burta z linka celną, plandeka-zasłona zapinana na burcie linka celną, plandeka zasłonowa zapinana do obrzeża na klamrach.

W zabudowach stosujemy plandeki z wysokogatunkowych materiałów spełniające standardy certyfikatu bezpiecznego ładunku XL. Posiadamy szeroki wachlarz kolorystyki według tabeli RAL, z możliwością naniesienia pełnej grafiki na plandece.

Przednią ścianę wykonujemy z płyty wodoodpornej lub paneli aluminiowych. Zabudowy mogą być wyposażone w tylne drzwi dwuskrzydłowe lub czteroskrzydłowe. Dach występuje w wersji stałej lub przesuwnej z możliwością podnoszenia jednej strony lub obu stron na czas załadunku. Konstrukcje stelaża wykonujemy stalowe lub aluminiowe. W zależności od potrzeb stosuje się podłogi ze sklejki antypoślizgowej, wodoodpornej o grubości 15-30 mm, desek drewnianych, paneli aluminiowych, blachy perforowanej, blachy ryflowanej, stalowej albo aluminiowej.

Zabudowy wyposażone są w uchwyty mocowania ładunku posiadające certyfikat XL.

 

Zabudowy samochodów 1
Zabudowy samochodów 2

Rodzaje zabudów samochodowych

ZABUDOWY

ZABUDOWY

SKRZYNIOWO - PLANDEKOWE

ZABUDOWY

ZABUDOWY

SPECJALISTYCZNE

ŻURAWIE

ŻURAWIE

HYDRAULICZNE

URZĄDZENIA

URZĄDZENIA

BRAMOWE

CIĄGNIKI

CIĄGNIKI

SIODŁOWE

ZESTAWY

ZESTAWY

POJAZDÓW

LAWETY

LAWETY

ALUMINIOWE / STALOWE

WYWROTKI

WYWROTKI

2W -3W